| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2490824 |
| MPN | PR-4753-2490824 |
| Color | Gray |
| Type | End Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 16" |
| Item Length | 16" |
| Category | End Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Modern End Table with Shelves in Gray Wood Finish |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | End Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Modern End Table with Shelves in Gray Wood Finish |
| Installation | Yes |
| UPC | 195493923544 |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern End Table with Shelves in Gray Wood Finish. Color: Gray, Condition: New. Listed at 109.20 USD. (L) 15.75 in. x (W) 15.75 in. x (H) 24 in. Available in Multiple Finishes.