| Country of Manufacture | Vietnam |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2001164 |
| MPN | PR-4753-2001164 |
| Color | Black |
| Type | Accent Tables |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 18" |
| Item Length | 18" |
| Category | Accent Tables |
| UPC | 195493921823 |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern Square End 3 Tier Table in Black Wood Finish. Color: Black, Condition: New. Listed at 119.23 USD. With this simple yet sleek-design, the End Table has limitless options when pairing with any furniture collection. Complete with a middle and bottom shelf to create that clean look perfect for any room in the house.