| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1980648 |
| MPN | PR-4753-1980648 |
| Color | Gray |
| Type | Accent Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 16" |
| Item Length | 18" |
| Category | Accent Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Modern Three-Tier End Table in Gray Wood Finish |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Accent Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Modern Three-Tier End Table in Gray Wood Finish |
| Installation | Yes |
| UPC | 195493921717 |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern Three-Tier End Table in Gray Wood Finish. Color: Gray, Condition: New. Listed at 116.12 USD. With a clean line silhouette; the Three-Tier End Table by Pemberly Row is the perfect addition to your living space. With three tiers, this unit will optimize both your storage and display space. Its tiers are ample enough for your favorite lamp, a book and a woven storage basket to keep all your living room essentials within reach.