| Country of Manufacture | India |
|---|---|
| Material | Metal |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | 3029468-PKG |
| MPN | 3029468-PKG |
| Color | Stainless Steel |
| Type | Accent Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 18" |
| Item Width | 12" |
| Item Length | 12" |
| Category | Accent Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Metal |
| Set Includes | Pemberly Row Set of 2 Contemporary Stainless Steel Accent Tables |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Metal |
| Firmness | Metal |
| Frame Material | Metal |
| Department | Accent Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Set of 2 Contemporary Stainless Steel Accent Tables |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508731752 |
Check the listing for details. Pemberly Row Set of 2 Contemporary Stainless Steel Accent Tables. Color: Stainless Steel, Condition: New. Listed at 439.06 USD. Versatile, as well as attractive, it can function both as a table and as a stool. Material: Stainless Steel. Shape: Round. Style: Modern.