| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-3099927 |
| MPN | PR-4753-3099927 |
| Color | Brown |
| Type | Pub Sets |
| Item Height | 41" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Pub Sets |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Solid Acacia Wood Small Outdoor Patio Bar Set in Nat |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Pub Sets |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Solid Acacia Wood Small Outdoor Patio Bar Set in Nat |
| Installation | Yes |
| UPC | 826176181929 |
Check the listing for details. Pemberly Row Solid Acacia Wood Small Outdoor Patio Bar Set in Natural. Color: Brown, Condition: New. Listed at 330.14 USD. This solid acacia wood garden bar set is smart and functional, ideal for outdoor fun on your balcony, in the garden, or any outdoor space. This garden bar set boasts sturdy solid acacia wood construction, perfect for outdoor use.