| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Care Instructions | Do Not Bleach, Do Not Iron, Machine Washable |
| Color | Coffee |
| Item Height | 42.5 in |
| Item Length | 70 in |
| Item Width | 42.5 in |
| Material | Polyester |
| Type | Slipcover |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Pet-Friendly Stretch Sofa Cover Washable Durable Easy Installation Protector New. Color: Coffee, Condition: New. Listed at 29.39 USD. Waterproof Loveseat Recliner Cover Durable Quilted Protector Slip Resistant New. Stretch Velvet Couch Cover Anti-Slip Furniture Protector Cushion Slipcover New. Stretch Sofa Armrest Covers Universal Fit Protective Slipcovers Easy Install New.