| Brand | Peterboro Basket Company |
|---|---|
| Mounting | Hanging, Wall Mounted |
| Type | Basket |
| Shape | Rectangular |
| Item Height | 14.75" |
| Material | Wood |
| Features | Hanging |
| Item Length | 6" |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. Peterboro Basket Company Two Tier Wall Hanging Storage Baskets Woven. Condition: Used. Listed at 37.95 USD. Peterboro Basket Company Two Tier Wall Hanging Baskets