| Country of Manufacture | Taiwan |
|---|---|
| Material | Metal |
| Collection | Katie |
| Brand | Picket House Furnishings |
| Model | CTPL100CT |
| MPN | CTPL100CT |
| Color | Mirrored |
| Type | Coffee Tables |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 18" |
| Item Width | 48" |
| Item Length | 24" |
| Category | Coffee Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Metal |
| Set Includes | Picket House Furnishings Katie Rectangle Mirrored Coffee Table |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Metal |
| Firmness | Metal |
| Frame Material | Metal |
| Department | Coffee Tables |
| Compatible Brand | Picket House Furnishings |
| Product | Picket House Furnishings Katie Rectangle Mirrored Coffee Table |
| Installation | Yes |
| UPC | 843627150150 |
Check the listing for details. Picket House Furnishings Katie Rectangle Mirrored Coffee Table. Color: Mirrored, Condition: New. Listed at 289.68 USD. The Picket House Furnishings Katie Rectangle Mirrored Coffee Table will have you feeling like a queen in your living room! This accent table features a mirrored table top design, taking glam style to the next level.