| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Features | Machine Washable at 40°C |
| Fill Material | none |
| MPN | does not apply |
| Care Instructions | Machine Wash |
| Item Width | 20 in |
| Pattern | Plaid |
| Item Length | 26 in |
| Size | Standard |
| Material | 100% Cotton |
| Character | none |
| Brand | Unbranded |
| Style | Traditional |
| Color | Yellow/Gray |
| Room | Bedroom |
| Theme | none |
| Character Family | none |
| Type | Pillow Sham |
Check the listing for details. PILLOW SHAM (1) FULL Yellow Gray NEW FREE SHIPPING. Color: Yellow/Gray, Condition: New without tags. Listed at 11.99 USD. FULL Standard PILLOW SHAM Yellow Gray NEW FREE SHIPPINGCENTER BACK OPENINGNEW WITHOUT TAGS OR ORIGINAL BAGNO RIPS, TEARS OR STAINSWRINKLED FROM STORAGEI have a smoke free home. My items are kept in covered containers in a separate building.I get my ITEMS from different sources and I make sure they are clean and free of odors, tears and stains. See other ITEMS in my Store Eleven Eleven Treasures:http://stores.ebay.com/eleveneleventreasures