| Teeth | 16T |
|---|---|
| Brand | Arrma |
| Country of Origin | CN |
| Country/Region of Manufacture | CN |
| Item Height | 1.00 in |
| Item Length | 9.00 in |
| Item Type | Pinion Gear |
| Item Weight | 0.07 lb |
| Item Width | 6.00 in |
| MPN | ARA-2022 |
| Model | ARA-2022 |
| Part Type | Pinion Gear |
Check the listing for details. Pinion Gear MOD 0.5 CNC 3.2mm Bore 16T-31T. Condition: New, Made in CN. Listed at 7.49 USD. Pinion Gear MOD 0.5 CNC 3.2mm Bore 16T-31T Pinion Gear MOD 0.5 CNC 3.2mm Bore 16T-31T Available in: 16T,17T,18T,19T,20T,21T,22T,23T,24T,25T,26T,27T,28T,29T,30T,31T. 16T,17T,18T,19T,20T,21T,22T,23T,24T,25T,26T,27T,28T,29T,30T,31T.