| Features | Removable Cover |
|---|---|
| Department | Boys & Girls |
| Seating Capacity | 1 |
| Item Width | 36 in |
| Pattern | Polka Dot |
| Seat Depth | 36 in |
| Item Length | 36 in |
| Item Height | 36 in |
| Material | Foam |
| Model | beanbag |
| Brand | Unbranded |
| Color | pink |
| Theme | None |
| Type | Beanbag Chair |
Check the listing for details. Pink Polka Dot Kids Teen foam chunked Beanbag Chair removeable cover insert 36". Color: pink, Condition: Open box. Listed at 55.99 USD. Beanbag Chair. This Polka Dot beanbag would be great in your child or teens room. color: Pink Polka Dots. 1 CHAIR ONLY!