| Type | Sofas |
|---|---|
| Color | Pink |
| Brand | Unbranded |
| Main Material | Polyester |
| Item Length | 95.70 in |
| Item Width | 60.24 in |
| Item Height | 36.22 in |
| Weight | 115.73 lbs |
Check the listing for details. Pink Turtle Velvet Versatile Sofa: Convertible Twin-Seat with Left Chaise Loung. Color: Pink, Condition: New. Listed at 623.50 USD. ✅【Description】 Product Information Sofa size 95.70*60.24*36.22 inch Product weight 115.73 lbs Gross weight 63.93 lbs 60.62 lbs Carton size 39.37*16.14*14.56 INCH 39.37*16.14*14.56 INCH Product type sofa It can seat several people 3 Sofa fabric Turtle fleece fabric Product color White - Black - pink - Green Cushion filling material Sponge Backrest filling material Sponge .