| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Type | Basket |
| Shape | Oval |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 3" |
| Color | Pink |
| Material | Rattan, Wicker |
| Features | Durable |
| Item Length | 11" |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. Pink Wicker Rattan Basket, Oval Shape, Accent Weave Around Top, Hinged 11"x6". Color: Pink, Condition: Used. Listed at 12.50 USD. Pink Wicker Rattan Basket, Oval Shape, Accent Weave Around Top, Hinged 11"x6"