| Color | Black |
|---|---|
| Item Height | 3 in |
| Item Length | 13.50 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 10.13 in |
| UPC | 0024099001243 |
| Brand | Plano Model Products |
| Number of Guns | 1 |
| Type | Hard Case |
| MPN | 1010137 |
| For Gun Type | Handgun |
| Features | Magazine Storage, With Lock, Takedown Case |
| Material | Hard |
Check the listing for details. Plano 1010137 Gun Guard SE Series Single Pistol Accessory Case Foam Insert Black. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 11.49 USD. Part No. 1010137.