| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Green |
| Features | Lidded |
| Item Height | 23.63 in |
| Item Length | 33.13 in |
| Item Width | 14.88 in |
| Material | Plastic |
| Mounting | Free Standing |
| Number of Items in Set | Two-Piece |
| Type | Basket |
Check the listing for details. Plano Sportsman Trunk, OD Green, Medium, 68-Quart Lockable Storage Box. Color: Green, Condition: New. Listed at 29.89 USD. With a 68-quart capacity, the possibilities are endless. DESIGNED FOR CONVENIENCE: The stackable design saves space and won't get crushed under weight. The Plano Sportsman Trunk provides plenty of space for all your general storage needs.