| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Colorful |
| Item Height | 46 cm |
| Item Length | 24 cm |
| Item Width | 24 cm |
| Type | Plastic Round Stools |
| Features | Stacking |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Frame Material | PP |
| Style | modern |
Check the listing for details. Plastic Stool Counter Kitchen Stools 18'' Set of 4 Backless Stackable Bar Stools. Color: Colorful, Condition: New. Listed at 78.33 USD.