| Brand | Unknown |
|---|---|
| Type | Hand Warmer |
| Color | Silver |
| Sport/Activity | Winter Sport |
| MPN | No Suggested Values |
| Item Height | 3.5 in |
| Item Length | 2 in |
| Item Weight | No Suggested Values |
| Item Width | 1 in |
| Features | Water Resistant |
| Custom Bundle | No |
| Bundle Description | No Suggested Values |
Check the listing for details. Platinum Hand Warmer Silver Tone Standard Star Design Pocket Size Reusable ~3x2". Color: Silver, Condition: Used. Listed at 17.97 USD. Platinum Hand Warmer Silver Tone Standard Star Design Pocket Size Reusable ~3x2" Brand: Unknown Color: Silver Type: Hand Warmer Condition: NWOT - no flaws Measurements are in photos and are approximate: Item Height: 3.