| Item Height | 68mm |
|---|---|
| Item Weight | 542g |
| Brand | Pletscher |
| MPN | KS12 |
| Item Width | 156mm |
| Material | Aluminium |
| Item Length | 412mm |
| Title | Pletscher Unisex's Twin Leg Bottom Bracket Mounted Kickstand, Sil |
| Type | Kickstands |
| Color | Silver |
| Size | 320mm |
| Number of Items | 1 |
| Sport/Activity | Cricket |
| Style | Single |
| Part Type | Bike Spares |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 7612616049712 |
Check the listing for details. Pletscher Unisex's Twin Leg Bottom Bracket Mounted Kickstand, Silver, 320mm. Color: Silver, Condition: New, Made in UK. Listed at 69.17 USD.