| Animation Studio | Toei Animation |
|---|---|
| Movie | Pokémon: Zoroark: Master of Illusions |
| Character | Quagsire, Clodsire |
| Signed | No |
| Color | Multicolor |
| Material | Plush |
| Year Manufactured | 2024 |
| Item Length | 17cm |
| Franchise | Pokémon |
| TV Show | Pokémon |
| Brand | Pokémon Center |
| Language | Japanese |
| Item Height | 7cm |
| Theme | Animation, Anime & Manga |
| Features | Limited Edition, Keyring |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 40g |
Check the listing for details. Pokemon Center Original Magnetic Plush Keychain Quagsire & Clodsire JAPAN. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 46.00 USD. A pair of Quagsire & Clodsire mascots!