| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Port Authority |
| Item Height | 15.25 in |
| Item Length | 15.25 in |
| Item Width | 17 in |
| Type | Stadium Seat |
| Department | Unisex Adults |
| Features | Foldable |
| MPN | BG601 |
| Size Type | Regular |
Check the listing for details. Port Authority Reinforced Support Back Bars Stadium Seat BG601. Condition: New. Listed at 25.50 USD. Cheer on the team and securely carry essentials. This portable padded seat adjusts for comfort and has a zippered pocket.600 denier polyester Web carrying handles Reinforced support bars in seat back Exterior large zippered pocket for snacks and easy embellishment Adjustable side straps with quick-release buckles for back support and comfort Adjustable shoulder strap so seat can be carried across the body Dimensions:15.25 h x 17 w