| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Natural |
| Item Height | 63cm/24.8in |
| Item Length | 37cm/14.56in |
| Item Width | 30cm/11.8in |
| Type | Folding Bamboo Bar Stool |
| Frame Material | Bamboo |
| Features | Foldable, Easy to Clean |
| Style | Modern Minimalist |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Process | Paint Spraying |
| Room | Bedroom, Dining Room, Kitchen, Living Room, Porch, office, Pub |
| Item Weight | 4kg/8.8lbs |
Check the listing for details. Portable Folding Bamboo Stool Tall Chair Foldable Bar Stool Porch Kitchen Chair. Color: Natural, Condition: New. Listed at 46.12 USD.