| Features | ★Special Fashion Design★ |
|---|---|
| Brand ( 品牌 ) | SENDERPICK |
| Feature * | Great Durability,Convenient Use |
| 2*Features | Stable performance,Safe to Use |
| Feature 3 | Compact Design,Unique Appearance |
| Feature 4 | FAST SHIPPING FROM US LOCAL WAREHOUSE! |
| Feature 2 | Easy installation,Convenient Use,Easy Operation |
| Color | Natural |
| Item Height | 63cm/24.8in |
| Item Length | 37cm/14.56in |
| Item Width | 30cm/11.8in |
| Type | Folding Bamboo Bar Stool |
| Frame Material | Bamboo |
| Style | Modern Minimalist |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Process | Paint Spraying |
| Room | Bedroom, Dining Room, Kitchen, Living Room, Porch, office, Pub |
| Item Weight | 4kg/8.8lbs |
| Brand | CNCEST |
Check the listing for details. Portable Folding Bamboo Stool Tall Chair Foldable Bar Stool Porch Kitchen Chair. Color: Natural, Condition: New. Listed at 56.06 USD. It is made of healthy and safe bamboo, with a tough texture and solid structure, which makes you feel very relieved. It is suitable for both outdoors and indoors, making you feel fresh and vital for its simple and natural style.