| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Storage Basket |
| Shape | Round |
| Item Height | 11in |
| Features | With Handle |
| Item Length | 12in |
| Item Width | 12 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. ✅Round Woven Wicker/Rattan Basket Wooden Handles Home Decor Storage container. Condition: Used, Made in China. Listed at 49.12 USD. We're here to help! Need assistance?.