| Length | 10mm |
|---|---|
| Width | 5mm |
| Thickness | 1.5mm |
| Amount | 10 Pcs |
| Brand | Unbranded |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Model | Rubber Feet Pad |
| Material | Rubber |
| System of Measurement | Metric |
| Shape | Oval |
Check the listing for details. Rubber Feet Pad Self Adhesive Gasket Oval Anti-Slip 5mm Width Laptops Keyboards. Width: 5mm, Condition: New. Listed at 2.59 USD. Material : Silicone Rubber. Color : Black.