| Unit Quantity | 1 |
|---|---|
| Item Thickness | 1/2 in |
| Shape | Round |
| Item Diameter | 2 1/2" |
| Item Diameter (Interior) | 1 3/4 in |
| Material | Rubber |
| Brand | dangoodbuy |
| End Type | Open |
| System of Measurement | Inch |
| Unit Type | Unit |
| Grip Range | 1/4 in |
| Head Style | Round |
Check the listing for details. Rubber Grommet Fits 2" Has 1 3/4" Center Hole, 1/4" panel thickness. Condition: New. Listed at 9.00 USD. Hardness: 55A. Fits Panel Thickness: 1/4". Fits Panel Hole: 2".