| Unit Quantity | 12 |
|---|---|
| Item Thickness | 3/4" |
| Shape | Round |
| Item Diameter (Interior) | 3/8" |
| Item Diameter | 3/4" |
| Material | Buna-N-Rubber |
| Item Length | 3/4" |
| Brand | dangoodbuy |
| End Type | Open |
| System of Measurement | Inch |
| Grip Range | 3/8" |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Head Style | Flat Top |
Check the listing for details. Rubber Grommet Fits 9/16" Hole - 3/8" Groove Width - 3/8" Inner Diam Dangoodbuy. Condition: New. Listed at 14.00 USD. Material Thickness Compatibility: Designed for 3/8" panel thickness. Material: Durable Buna-N rubber for excellent resistance to oils and chemicals.