| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Basket |
| Shape | Round |
| Item Height | 2 in |
| Style | Braided |
| Item Length | 5 in |
| Item Width | 6.5 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Rustic Decorative Basket Table Top Display Braided Weave Cottagecore. Condition: New, Made in China. Listed at 18.90 USD.