| Color | Brown |
|---|---|
| Item Height | 18 1/2 in |
| Item Length | 96 in |
| Item Width | 14 1/2 in |
| Type | Bench |
| Brand | Unbranded |
| Frame Material | Wood |
| Style | Country |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Wood Tone | Dark Wood |
| Antique | No |
| Department | Adults |
| Additional Parts Required | No |
| Assembly Required | No |
| MPN | dna |
| Room | Entryway |
| Seating Capacity | 1 |
| Personalized | No |
| Seat Height | 18.5" |
Check the listing for details. Rustic Folding Bench (96x14.5) Vintage Reclaimed Wood Bench, Farmhouse Seat A104. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 625.00 USD.