| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Wood Tone | Dark Wood, Light Wood |
| Color | Black, Natural |
| Set Includes | Bench |
| Item Length | 35 in |
| Brand | Unbranded |
| Department | Adults |
| Type | Bench |
| Seating Capacity | 2 |
| Item Height | 27 in |
| Frame Material | Wood |
| Style | Rustic/Primitive |
| Room | Dining Room, Home Office/Study |
| Item Width | 20 in |
Check the listing for details. Rustic Primitive Wood Bench Black & Natural Finish Dining or Home Office. Color: Black, Natural, Condition: New. Listed at 119.99 USD. Rustic Primitive Wood Bench Black & Natural Finish Dining or Home Office