| Feature 2 | Special Fashion Design |
|---|---|
| Feature! | Stable performance, durable |
| Feature 1 | Nice and Practical, High Quality Packaging |
| Color | Gray, Black |
| Item Height | 69.9cm |
| Item Length | 89.9cm |
| Item Width | 140cm |
| Upholstery Fabric | PVC, Flocking Fabric |
| Style | Modern |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. S-shaped Folding Sofa Bed Waterproof Sofa Bed Inflatable Sofa Bed with Air Pump. Color: Gray, Black, Condition: New. Listed at 67.61 USD.