| Feature 1 | Nice and Practical, High Quality Packaging |
|---|---|
| Features | Long service life, High quality W/ warranty!, 3-year Warranty |
| Custom Bundle | No |
| Festures | 100% Brand New, With High Quality, Special Fashion Design, Easy installation, 3-year Wrranty |
| Color | Gray, Black |
| Item Height | 69.9cm |
| Item Length | 89.9cm |
| Item Width | 140cm |
| Upholstery Fabric | PVC, Flocking Fabric |
| Style | Modern |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. S-Shaped Inflatable Sofa Bed, Waterproof & Foldable with Air Pump. Color: Gray, Black, Condition: New. Listed at 70.99 USD.