| Type | Cushion Set |
|---|---|
| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
| Color | AD102 |
| Brand | Unbranded |
| Suitable For | 2-Seater Bench, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Bench, 3-Seater Porch Swing |
| Pattern | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| Style | Modern |
| Material | Polyester |
| Item Length | 80 in |
| Item Height | 6 in |
| Item Width | 60 in |
| Number of Items in Set | Three-Piece |
| UPC | NA |
Check the listing for details. S1 AD102 Queen Size 5PC Knife Edge Daybed Mattress Cushion Bolster Complete Set. Color: AD102, Condition: New. Listed at 500.00 USD. 2 x Bolster Pillow Cover and Insert 3000 Gram Fiberfill Per Bolster. 1 x Queen Foam Mattress and Cover Premium Foam Mattress. 3-Layers Foam Mattress 3-Layers Pillow Insert 2 x Back Pillow Cover and Insert.