| Features | Zipper |
|---|---|
| Fill Material | Polyester/Polyfill |
| California Prop 65 Warning | WARNING: This products contains chemicals known to the State of California to cause cancer, and birth defects or other reproductive harm. ADVERTENCIA: Este producto coniene productos quimcos reconocidos por el estado de California que provocan cáncer, defectos de nacimiento u otros danos reproductivosa For more information: https://www.p65warnings.ca.gov/ |
| MPN | NA |
| Item Width | 60 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 80 in |
| Item Height | 6 in |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Suitable For | Patio Chair |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Color | AD102 |
| Type | Cushion Set |
| Country of Origin | Vietnam |
Check the listing for details. S1 Queen 5 Pc Pipe Trim Daybed Mattress Cushion Bolster COMPLETE SET AD102. Color: AD102, Condition: New, Made in Vietnam. Listed at 519.00 USD. S tyle-1 Queen Size 5 PC Pipe Trim Complete Combo Set AD102. Color: AD102. 2 x Bolster Pillow Cover and Insert 3000 Gram Fiberfill Per Bolster. 1 x Queen Foam Mattress and Cover: 80 "(A) x 60"(B) x 6"(C).