| Features | Removable Cover, Zipper, Zipper Closure |
|---|---|
| Item Width | 60 in |
| Pattern | Solid |
| Item Length | 80 in |
| Item Height | 6 in |
| Number of Items in Set | Five-Piece |
| Suitable For | Daybed, 2-Seater Porch Swing, 3-Seater Porch Swing, 4-Seater Porch Swing |
| Material | Polyester |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Unbranded |
| Style | Modern |
| Color | AD002 |
| Type | Cushion Set |
Check the listing for details. S1 QueenSize 5PC ContrastPipe Daybed Mattress Cushion Bolster Complete Set AD002. Color: AD002, Condition: New. Listed at 500.00 USD. S tyle-1 Queen Size 5 PC Contrast Trim Complete Combo Set AD002. Color: AD002. 2 x Bolster Pillow Cover and Insert 3000 Gram Fiberfill Per Bolster. Premium Foam Mattress. 3-Layers Foam Mattress : Foam + Fiberfill + Dacron Wrap.