| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Stylist Station |
| Features | Adjustable |
| Color | Black |
| Material | Iron |
| Item Length | 19.69 in |
| Item Height | 26.77-36.22 in |
| Item Width | 14.57 in |
Check the listing for details. Salon Table Station Portable Mobile Station Table Station With Adjustable Height. Color: Black, Condition: New. Listed at 74.37 USD.