| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Feature*1 | Fast delivery |
| !Features | Compact Design, Unique Appearance, High quality |
| 1.Features` | Easy installation,Compact Design |
| 2*Features | Stable performance,Safe to Use |
| Feature 3 | Compact Design,Unique Appearance |
| 2.Feature | Fast shipping |
| 1.Feature | Good quality |
| Feature^ | Durable |
| * Feature * | Creative Design, Durable, Beautiful Appearance |
| Features | ❤High quality w/ warranty❤ |
| Feaures | Convenient Use,Unique Appearance,Reliable Quality |
| Tip | If you have any question , please contact us |
| **Service** | Any problem, please contact the seller!!! |
| **Feature** | FAST SHIPPING & GOOD SERVICE!!! |
| Product | Medical Utility Cart |
| Intended Use/Discipline | Multi-application |
| Material | ABS, Rubber |
| Style | Modern |
| Number of Tiers | 3 |
| Color | White |
| Wheel Rotation Angle | 360° |
| Net Weight | 9.9kg/21.82lbs |
| Gross Weight | 11kg/24.25lbs |
| Max. Load-bearing Capacity | 150kg/330lbs |
| Package Size | 67*17*67cm/26.37*6.69*26.37in |
| Product Size | 65*45*98cm/25.59*17.72*38.58in |
| Single Tier Internal Size | 54*40*28cm /21.25*15.74*11.02in |
| ★Features★ | ★★★Good Quality Guarantee★★★, ★★★Long Service Life★★★ |
| 🔥Feature🔥 | 🔥High Safety🔥High Performance🔥Good Stability🔥 |
| Highlights | Compact Design, Unique Appearance,High Reliability |
| ❤Highlights❤ | ❤Beautiful Appearance❤, ❤Durable Material❤, ❤Creative Design❤ |
Check the listing for details. Salon Trolley Esthetician Utility Cart Facial Rolling Storage Beauty Spa Station. Color: White, Condition: New. Listed at 103.10 USD.