| Warranty | 1 year |
|---|---|
| Anzahl der Einheiten | 1 |
| Product Name | Beauty Instrument Cart |
| Panel color | white |
| Table size | 52 * 40cm |
| Item size | 69 * 52 * 40cm |
| Weight | 7kg |
| Max load capacity | 40kg |
| Scope of use | beauty salon, barber shop, studio |
| Product features | super large table, easy to install, with storage box |
| Brand | Unbranded |
| Type | Trolley |
| Color | AS the picture show |
| Features | With Storage |
| Material | ABS+Compressed wood + iron |
| Item Height | 40cm |
| Item Length | 69cm |
| Item Width | 52cm |
| UPC | Do not apply |
Check the listing for details. Salon Trolley Stand For Beauty Machine super large table SPA 360° Rolling Cart. Color: AS the picture show, Condition: New. Listed at 60.35 USD.