| Model | Sammons Preston |
|---|---|
| Item Height | 60 in |
| Brand | Sammons Preston |
| Type | Belt |
| Color | Multicolor |
| Features | Adjustable |
| Item Length | 60 in |
| Item Width | 2 in |
Check the listing for details. Sammons Preston Pastel Striped Belt with Silver Clasp 2" x 60". Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 8.75 USD. Belt to assist medical staff when moving or transporting patient