| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-6035-NAV |
| Color | Navy Blue |
| Type | Sofas and Armchairs |
| Item Height | 28 in |
| Item Length | 36 in |
| Item Width | 36 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Frame Material | Performance Velvet |
| UPC | 889654224921 |
Check the listing for details. Sanguine Modular Sectional Sofa Right Corner Chair in Navy Blue. Color: Navy Blue, Condition: New. Listed at 499.39 USD. Soft, stain-resistant performance velvet upholstery creates a luxurious tactile experience while dense foam padding and an individually wrapped spring coil system provide ultimate comfort and support for this sectional sofa piece.