| Brand | Sanniti |
|---|---|
| Product | FOOD |
| Compatible Model | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Compatible Brand | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Type | FOOD |
| Model | ZK-5POQ-P356 |
| Size | 19.6 oz |
| Ingredients | Vine Leaves, rice, Onions, sunflower oil, water, s |
| Item Weight | 1.59 lbs |
| Bead Size | 19.6 oz |
Check the listing for details. Sanniti Dolmas Stuffed Grape Leaves | Ready to Eat | Easy Peel Open Can, 9.8 oz. Condition: New. Listed at 28.07 USD.