| Feature 1 | Fast shipping from US Warehouse |
|---|---|
| Warranty | 10 years |
| Highlights | Made of high quality material |
| Features✔✔✔ | Creative Design,Durable Material |
| Brand | Unbrand |
| Features🀄 | Any problem, please contact the seller! |
| --Service-- | Long Service Life ✨✨ |
| 🔥Feature🔥 | Durable |
| Item Height | / |
| Item Length | / |
| Item Width | / |
| Type | scalf |
| Mounting | Freestanding |
| Material | Carbon Steel, Plastic |
| Assembly Required | Yes |
| Process | Nano High-temperature Baking Paint |
| Color | Gold |
| Product Care Instruction | Wipe With a Soft Cloth |
| Max. Load Capacity | 13.61kg/30lbs |
| Number of Hanging Rods | 30 |
| Gross Weight | 6.8kg/14.99lbs |
| Net Weight | 6kg/13.23lbs |
| Base Diameter | 50cm/19.69in |
| Top Disc Diameter | 30cm/11.81in |
| Product Size(D*H) | 70*122-127cm/27.6*48.03-50in |
| Package Size | 73*70*8cm/28.74*27.6*3.15in |
Check the listing for details. Scarf Display Rack Rotating Round Scarf Display Stand Scarf Holder Freestanding. Color: Gold, Condition: New. Listed at 59.58 USD. Mount Type: Freestanding. Excellent Scarf Display Stand: The 360° swivel design and 30 hanging rods provide this product with great ability to organize and display your scarves, towels, silk scarves, shawls, etc.(all are not included) from all directions.