| Color | Black |
|---|---|
| Item Package Quantity | 50 |
| Number of Items in Set | One-Piece |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5 in |
| Brand | Unbranded |
| Personalize | No |
| Type | Hanger |
| Department | Adults |
| Unit Type | Unit |
| Assembly Required | No |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Number in Pack | 1-20 |
| Original/Reproduction | Original |
| Features | Space Saving, Lightweight |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. Scarf Hang Hooks Organizer Lightweight Space Saving Hangers Closet Storage New. Color: Black, Condition: New. Listed at 20.73 USD. Magnetic File Folder Holder Office Classroom Organizer Storage Solution New. All Season 4 Ply Tractor Tire Versatile Terrain Traction Enhanced Load Capacity. Lightweight Bagless Vacuum Cleaner W/ Helix Technology & Onboard Accessories New.