| Artist | SD MicroSD XC Card 512GB PNY XLR8 Gaming Class 10 |
|---|---|
| Brand | Pny |
| Format | AC |
| Language | English |
| Release Year | 2024-05-01 |
| Book Title | SD MicroSD XC Card 512GB PNY XLR8 Gaming Class 10 |
| Author | SD MicroSD XC Card 512GB PNY XLR8 Gaming Class 10 |
| Game Name | SD MicroSD XC Card 512GB PNY XLR8 Gaming Class 10 |
| UPC | 0751492662657 |
Check the listing for details. SD MicroSD XC Card 512GB PNY XLR8 Gaming Class 10 BRAND NEW. Condition: New. Listed at 38.95 USD. SD MicroSD XC Card 512GB PNY XLR8 Gaming Class 10 BRAND NEW. I make gaming disks, and I bought too many sd cards, as demand has slowed. All new, unopened, retail from B&H.