| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Handmade | Yes |
| Color | Brown |
| Assembly Required | No |
| Type | Storage Basket |
| Shape | Oval |
| Item Length | 17 in |
| Personalize | No |
| Item Height | 6 in |
| Suitable For | Indoor |
| Mounting | Free Standing |
| Item Width | 6 in |
| Material | Seagrass, Wicker |
| Features | With Lid |
| Number of Compartments | 3 |
| Style | Rustic |
| Number of Items in Set | 1 |
Check the listing for details. Seagrass Woven 3 Compartment Storage Basket Tissue Box Holder Natural Brown. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 32.06 USD.