| Brand | Sentry |
|---|---|
| Table Height | 30 in |
| Type | regtangular cover |
| Chair Height | 76 in |
| Table Length | 87 |
| Color | Beige |
| Set Includes | table cover |
| Material | Vinyl |
| Table Shape | Rectangle |
| Chair Width | 58 |
| Table Width | 76 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0810018216276 |
Check the listing for details. Seasons Sentry Regtangular Patio Table Cover 87" L x 58" W x 30”H Beige -G. Color: Beige, Condition: Open box, Made in China. Listed at 45.00 USD. Store return does not look used, do not believe it was even taken out of box. Size is 87 inches long. 58 inches wide 30 inches high.