| Brand | Sentry |
|---|---|
| Table Height | 27 in |
| Type | regtangular cover |
| Chair Height | 76 in |
| Table Length | 117 in |
| Color | Beige |
| Set Includes | table cover |
| Material | Vinyl |
| Table Shape | Rectangle |
| Table Width | 76 in |
| UPC | 817768019874 |
Check the listing for details. Seasons Sentry XL Regtangular Patio Table Set Cover 117" L x 76" W x 27" H R1. Color: Beige, Condition: Open box. Listed at 54.99 USD.