| Number in Pack | 1 |
|---|---|
| Features | Self-Adhesive |
| MPN | 05603 |
| Item Width | 0.5 in |
| Item Length | 36 in |
| Material | Vinyl |
| Item Weight | 0.2 lb |
| Brand | M-D Building |
| Color | Brown |
| Type | Door Bottom |
| UPC | 043374056037 |
Check the listing for details. Self-Adhesive DOOR SWEEP Weatherstrip Seal - 36" BROWN - (MD 05603). Color: Brown, Condition: New. Listed at 10.79 USD. Model 05603. Weatherstrip Seal for doors. M-D Building 36" Door Sweep. Rigid Vinyl with Soft Vinyl Seal. 36" Total Length (Can Be Cut). Color is Brown. You are buying the EXACT item pictured!