| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Rustic Brown + Black |
| Department | Adults |
| Item Height | 36.6 in |
| Item Length | 12.6 in |
| Item Weight | 17.3 Pounds |
| Item Width | 12.6 in |
| Number of Items in Set | 2 |
| Style | Contemporary/Modern |
| Type | Barstool |
Check the listing for details. Set of 2 Ergonomic Bar Stools Kitchen Counter Height Chairs Easy Assembly New. Color: Rustic Brown + Black, Condition: New. Listed at 72.76 USD. Stretchy Anchor Line Bungee Cord Boat Retrieval Grapple Hook 14' To 50' Extend. The circular footrest in right height makes you sit more carefree with coziness Perfect Size, Wide Uses: Each kitchen stools is 12.