| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Beige,Light Brown |
| Type | Accent Chair |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 32.20 in |
| Color | Beige, Light Brown |
| Item Length | 26.60 in |
| Item Width | 29.10 in |
| Item Code | N767P298390L |
| Main Material | Solid Wood |
Check the listing for details. Set of 2 Mid-Century Modern Accent Chairs Rattan Back Solid Wood Beige. Color: Beige, Light Brown, Condition: New. Listed at 410.99 USD. These chairs seamlessly integrate into any living room, bedroom, or reading nook to enhance the overall visual appeal of your space. Mid-Century Modern Rattan Accent Chairs. Backrest Material Natural Rattan.