| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Handmade | Yes |
| Color | Beige |
| Assembly Required | No |
| Type | Basket Set |
| Shape | Square |
| Item Length | Less Than 5 in |
| Item Height | 7 in |
| Suitable For | Indoor |
| Mounting | Free Standing |
| Size | Mini |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Material | Wood |
| Features | With Handles |
| Number of Compartments | 1 |
| Style | Rustic |
| Number of Items in Set | 2 |
Check the listing for details. Set of 2 Miniature Woven Wood Baskets with Handles Square Small Rustic Decor. Color: Beige, Condition: Used. Listed at 21.00 USD.